Tisk Email

Dřevěné podlahy Praha

Oproti masivním dřevěným podlahám, má plovoucí dřevěná podlaha výhodu v tom, že se nemusíte obávat např. rozpínání a smršťování dřeva. Pokud vsadíte na dřevěnou plovoucí podlahu, jistě oceníte v průběhu let již zmíněný minimalizovaný přirozený pohyb dřeva díky němuž se u dřevěné podlahy neobjevují žádné škvíry a mezery.

Dřevěné podlahy jsou velmi rozšířeným typem podlahovin a to proto, že dřevo jako přírodní materiál vyvolává v člověku pocit tepla, pohodlí a harmonie. Pocit tepla je způsoben nízkou tepelnou vodivostí, takže bosou nohou vnímáme dřevěnou podlahu jako příjemně teplou. Dřevěné podlahy bychom mohli rozdělit na masivní (prkenné, palubkové, parketové, mozaikové) a lamelové vícevrstvé podlahy.

Dřevěné podlahy Magnum

magnum.gifDřevěné podlahy MAGNUM pro vás vyrábí v srdci Evropy, v oblasti, ve které se již od nepaměti zpracovává kvalitní a odolné dřevo a kde se umění práce se dřevem dědí z generace na generaci, moderní závod MAGNUM Parket ve Vyškově. Dřevěné podlahy Magnum jsou synonymem elegance, prvotřídní kvality, útulného domova a vztahu k přírodě.

... dřevo na každém kroku

Dřevěné podlahy Kährs

kahrs.gifFirma Kährs je jedním z předních evropských výrobců parket a dřevěných podlah. Od samotného počátku v roce 1857 v Nybro, Švédsko, je pravé dřevo a vysoká kvalita trvale základním kamenem firmy AB Gustaf Kahr.

volejte:    724 313 515
adresa:    ROKYCANOVA 459/7, PRAHA 3 - ŽIŽKOV
 
© 2013 Lerch Podlahy . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.