BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE A ZÁRUBNĚ zn SAPELI

BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE VYRÁBĚNY NA CNC STROJÍCH S VYSOKOU PŘESNOSTÍ.

Bezpečnostní dveře jsou vyráběny ze speciální lamely smrk, modřín, dub, meranti, provedení EURO 68, s vodou ředitelnými barvami dle vzorníku barev LOPRAIS s.r.o. ve 12ti odstínech plus RAL barvy, standardně dvojité pružné těsnění po celém obvodu a hliníkovým prahem tvaru L nebo hliníkovým prahem s přerušeným tepelným mostem, bezpečnostními závěsy, výplně jsou zdvojené s tepelnou mezivrstvou, tříbodovým bezpečnostním zámkem.
Prodáváme dveře EURO 78, které jsou nadstandardní, s trojitým těsněním, trojitým isosklem ,hliníkovým prahem s přerušovaným tepelným mostem, zadlabovacími závěsy Easy 3D, tříbodovým zámkem a zařízením k vyrovnání proti případnému průhybu dveří.

 

NA ZABEZPEČENÍ DOMOVA NEŠETŘTE

 
Řada spokojených zákazníků dokazuje, že bezpečnostní dveře a zárubně zn. Sapeli vám zajistí bezpečnost na dlouhé roky. Bohatá nabídka atestovaných zesílených a bezpečnostních dveří, moderní technické provedení dveří. Díky bezpečnostním dveřím zn Sapeli máte jistotu, že váš dům, byt i vaše rodina jsou neustále v bezpečí.

 

bezpečnostní dveře Sapeli bezpečnostní dveře Sapeli bezpečnostní dveře Sapeli bezpečnostní dveře Sapeli bezpečnostní dveře Sapeli