BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE A ZÁRUBNĚ zn SAPELI

BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE VYRÁBĚNY NA CNC STROJÍCH S VYSOKOU PŘESNOSTÍ.

Bezpečnostní dveře jsou vyráběny ze speciální lamely smrk, modřín, dub, meranti, provedení EURO 68, s vodou ředitelnými barvami dle vzorníku barev LOPRAIS s.r.o. ve 12ti odstínech plus RAL barvy, standardně dvojité pružné těsnění po celém obvodu a hliníkovým prahem tvaru L nebo hliníkovým prahem s přerušeným tepelným mostem, bezpečnostními závěsy, výplně jsou zdvojené s tepelnou mezivrstvou, tříbodovým bezpečnostním zámkem.
Prodáváme dveře EURO 78, které jsou nadstandardní, s trojitým těsněním, trojitým isosklem ,hliníkovým prahem s přerušovaným tepelným mostem, zadlabovacími závěsy Easy 3D, tříbodovým zámkem a zařízením k vyrovnání proti případnému průhybu dveří.

 

NA ZABEZPEČENÍ DOMOVA NEŠETŘTE

 
Řada spokojených zákazníků dokazuje, že bezpečnostní dveře a zárubně zn. Sapeli vám zajistí bezpečnost na dlouhé roky. Bohatá nabídka atestovaných zesílených a bezpečnostních dveří, moderní technické provedení dveří. Díky bezpečnostním dveřím zn Sapeli máte jistotu, že váš dům, byt i vaše rodina jsou neustále v bezpečí.

 

bezpečnostní dveře Sapeli bezpečnostní dveře Sapeli bezpečnostní dveře Sapeli bezpečnostní dveře Sapeli bezpečnostní dveře Sapeli

 
„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich